Daty egzaminu B1/B2 w r. ak. 2018/2019

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Egzamin centralny B2/B1_2018/2019

j. angielski i j. niemiecki (N)


SESJA ZIMOWA


Studia stacjonarne

Egzamin pisemny: 29.01.2019  (wtorek)  godz. 9.00
Egzaminy ustne: 30.01.2019 i 31.01.2019

ZiT      Zarządzanie (1t)
ZiT      Socjologia (1t)
ZiT      Transport (1t)
NoZ     Ratownictwo Med. (1t)

Daty egzaminu ustnego:
ZiT      Zarządzanie (1t) - 31.01.2019
ZiT      Socjologia (1t) - 31.01.2019
ZiT      Transport (1t) - 31.01.2019
NoZ     Ratownictwo Med. (1t) - 30.01.2019



Studia niestacjonarne zaoczne

Egzamin pisemny: 11.02.2019  (poniedziałek)  godz. 17.00
Egzaminy ustne: 12.02.2019 i 13.02. 2019  godz. 17.00

ZiT        Transport (1t)
NoZ       Ratownictwo Med. (1t)
BMiI      Informatyka (1t)
BMiI      ZiIP (1t)
IMBiŚ    Budownictwo (1t)
IMBiŚ    Inż. Środowiska (1t)

Daty egzaminu ustnego:
ZiT        Transport (1t) - 12.02.2019
NoZ       Ratownictwo Med. (1t) - 12.02.2019
BMiI      Informatyka (1t) - 13.02.2019
BMiI      ZiIP (1t) - 13.02.2019
IMBiŚ    Budownictwo (1t) - 12.02.2019
IMBiŚ    Inż. Środowiska (1t) - 12.02.2019



II termin (wyłącznie studia niestacjonarne zaoczne dla kierunków: BMiI Informatyka i BMiI ZiIP)

Egzamin pisemny: 22.03.2019  (piątek)  godz. 17.00
Egzamin ustny: 23.03.2019 (sobota)



III termin (wyłącznie studia niestacjonarne zaoczne dla kierunków: BMiI Informatyka i BMiI ZiIP)

Egzamin pisemny: 26.04.2019  (piątek)  godz. 17.00
Egzamin ustny: 27.04.2019 (sobota)



SESJA LETNIA


Studia stacjonarne

Egzamin pisemny: 11.06.2019  (wtorek) w dwóch turach: godz. 9.00 i 12.00
Egzaminy ustne: 12.06.2019 (kierunki WNoZ), 13.06.2019 i 14.06.2019

PIERWSZA TURA   godz. 9.00

ZiT       Socjologia (2t)
ZiT       Transport (2t)
BMiI     Automatyka i Rob. (1t) N
BMiI     Informatyka (1t)
BMiI     Mechanika i BM (1t) N
BMiI     ZiIP (1t)
IMBiŚ   Budownictwo (1t) N
IMBiŚ   Inż. Materiałowa (1t) N
IMBiŚ   Inż. Środowiska (1t) N
IMBiŚ   Ochrona Środ. (1t) N
IMBiŚ   Włókiennictwo (1t) N
HS       Filologia polska (1t) N
HS       Pedagogika (1t) N

Daty egzaminu ustnego:
ZiT       Socjologia (2t) - 13.06.2019
ZiT       Transport (2t) - 13.06.2019
BMiI     Automatyka i Rob. (1t) N - 14.06.2019
BMiI     Informatyka (1t) - 14.06.2019
BMiI     Mechanika i BM (1t) N - 14.06.2019
BMiI     ZiIP (1t) - 14.06.2019
IMBiŚ   Budownictwo (1t) N - 13.06.2019
IMBiŚ   Inż. Materiałowa (1t) N - 14.06.2019
IMBiŚ   Inż. Środowiska (1t) N - 14.06.2019
IMBiŚ   Ochrona Środ. (1t) N - 14.06.2019
IMBiŚ   Włókiennictwo (1t) N - 14.06.2019
HS       Filologia polska (1t) N - 13.06.2019
HS       Pedagogika (1t) N - 13.06.2019



DRUGA TURA  godz. 12.00

ZiT       Zarządzanie (2t)
NoZ     Ratownictwo Med. (2t)
NoZ     Piel lic. (1t) B1
NoZ     Pielęgniarstwo mgr (1t)

Daty egzaminu ustnego:
ZiT       Zarządzanie (2t) - 13.06.2019
NoZ     Ratownictwo Med. (2t) - 12.06.2019
NoZ     Piel lic. (1t) B1 - 12.06.2019
NoZ     Pielęgniarstwo mgr (1t) - 12.06.2019



Studia niestacjonarne wieczorowe i zaoczne

Egzamin pisemny: 24.06.2019  (poniedziałek) godz. 17.00
Egzaminy ustne: 25.06.2019 (wtorek) godz. 17.00

BMiI      Automatyka i Rob. W (1t)
BMiI      Mech. i BM W (1t)     
IMBiŚ    Budownictwo (2t)     
IMBiŚ    Inż. Środowiska (2t)          
ZiT        Zarządzanie (1t)   
ZiT        Transport (2t) 

Data egzaminu ustnego:
BMiI      Automatyka i Rob. W (1t) - 25.06.2019
BMiI      Mech. i BM W (1t) - 25.06.2019
IMBiŚ    Budownictwo (2t) - 25.06.2019
IMBiŚ    Inż. Środowiska (2t) - 25.06.2019
ZiT        Zarządzanie (1t) - 25.06.2019
ZiT        Transport (2t) - 25.06.2019



Studia niestacjonarne zaoczne

Egzamin pisemny: 01.07.2019  (poniedziałek) godz. 17.00
Egzaminy ustne: 02.07.2019 (wtorek) godz. 17.00

HS       Pedagogika (1t)
NoZ      Pielęgniarstwo mgr (1t)
NoZ      Ratownictwo Med. (2t) 

Data egzaminu ustnego:
HS       Pedagogika (1t) - 02.07.2019
NoZ      Pielęgniarstwo mgr (1t) - 02.07.2019
NoZ      Ratownictwo Med. (2t) - 02.07.2019



SESJA LETNIA POPRAWKOWA


II/III termin studia stacjonarne i niestacjonarne

Egzamin pisemny: 02.09.2019  (poniedziałek) godz. 17.00
Egzaminy ustne: 03.09.2019 i 04.09.2019 (kierunki zostaną przypisane do dat po ustaleniu liczby zdających)

Studia stacjonarne
ZiT       Zarządzanie (3t)   
ZiT       Socjologia (3t)   
ZiT       Transport (3t)                    
NoZ      Ratownictwo Medyczne (3t)   
NoZ      Pielęgniarstwo lic. (2t) B1
NoZ      Pielęgniarstwo mgr (2t)   
BMiI     Automatyka i Rob. (2t) N
BMiI     Informatyka (2t)   
BMiI     Mechanika i BM (2t) N
BMiI     ZiIP (2t)     
IMBiŚ   Budownictwo (2t) N
IMBiŚ   Inż. Materiałowa (2t) N
IMBiŚ   Inż. Środowiska (2t) N
IMBiŚ   Ochrona Środ. (2t) N
IMBiŚ   Włókiennictwo (2t) N
HS       Filologia polska (2t) N
HS       Pedagogika (2t) N

Studia niestacjonarne wieczorowe/zaoczne
ZiT       Zarządzanie (2t)
ZiT       Transport (3t)
NoZ      Ratownictwo Med. (3t)
NoZ      Pielęgniarstwo mgr (2t)
BMiI     Automatyka i Rob. W (2t)
BMiI     Mechanika i BM W (2t)
IMBiŚ   Budownictwo (3t)
IMBiŚ   Inż. Środowiska (3t)
HS       Pedagogika (2t)



III termin studia stacjonarne i niestacjonarne

Egzamin pisemny: 26.09.2019  (czwartek) godz. 17.00
Egzaminy ustne: 27.09.2019

Studia stacjonarne
ZiT       Zarządzanie (3t)
NoZ      Pielęgniarstwo lic. (3t) B1
NoZ      Pielęgniarstwo mgr (3t)   
BMiI     Automatyka i Rob. (3t) N
BMiI     Informatyka (3t)          
BMiI     Mechanika i BM (3t) N
BMiI     ZiIP (3t)           
IMBiŚ   Budownictwo (3t) N
IMBiŚ   Inż. Materiałowa (3t) N
IMBiŚ   Inż. Środowiska (3t) N
IMBiŚ   Ochrona Środ. (3t) N
IMBiŚ   Włókiennictwo (3t) N
HS       Filologia polska (3t) N
HS       Pedagogika (3t) N

Studia niestacjonarne wieczorowe/zaoczne
NoZ      Pielęgniarstwo mgr (3t)
BMiI     Automatyka i Rob. W (3t)
BMiI     Mechanika i BM W (3t)
HS       Pedagogika (3t)

 

Zmieniony ( sobota, 13 października 2018 20:45 )
 
free pokerfree poker

Who is online?

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość