Studia stacjonarne

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Lista osób przydzielonych do grup językowych (j. angielski – po teście)
kierunek: Informatyka + Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
studia: stacjonarne, rok II, sem. 3


1 gr. j. angielskiego:
mgr Beata Góralczyk-Rajewska
wtorek, godz. 11:30–13:00
sala: L 325

Lp.    Nazwisko i Imię
1.      Bania Justyna Kinga*
2.      Biegun Aneta Katarzyna
3.      Biegun Krzysztof Dominik
4.      Bubiak Marek*
5.      Bucki Marcin Jan*
6.      Czaniecki Adrian*
7.      Dominik Klaudiusz Adam*
8.      Filipczyk Szymon Jan*
9.      Gawłowska Katarzyna Barbara
10.    Gnat Jarosław Paweł*
11.    Godziek Paweł Wojciech*
12.    Gręda Klaudia Patrycja*
13.    Hawełka Dawid Wiesław*
14.    Hończyk Paweł Grzegorz*
15.    Jeziorski Maciej Piotr*
16.    Juraszek Michał Antoni
17.    Narożyński Dominik Michał
18.    Orzechowski Sławomir Marek
19.    Pezda Dominik
20.    Przybysz Michał Jakub
21.    Szulc Michał Jakub
22.    Szydzisz Dominik
23.    Szymończyk Aleksandra
24.    Śliwa Michał Jan
25.    Ślusarek Maciej Paweł


1 gr. j. angielskiego:
mgr Jadwiga Sawłowicz
wtorek, godz. 11:30–13:00
sala: B 310

Lp.    Nazwisko i Imię
1.      Brózda Krzysztof Piotr
2.      Francuz Tomasz Krzysztof*
3.      Jedzok Grzegorz Tomasz
4.      Kania Tomasz Mariusz*
5.      Kastelik Grzegorz Stanisław
6.      Kisiała Adrian Jan
7.      Kramarczyk Anna Natalia
8.      Krężołek Karolina Weronika
9.      Lorek Szymon Erwin
10.    Michalik Wojciech Marek
11.    Piecuch Jarosław*
12.    Pisarek Marek Tomasz
13.    Płoskonka Szymon Czesław*
14.    Pożoga Patryk Dawid*
15.    Raj Adrian Andrzej*
16.    Rybka Krzysztof Józef
17.    Siemienik Dariusz Marek*
18.    Stachnik Paulina Dominika
19.    Stalski Michał Andrzej*
20.    Stojanowski Michał Maciej*
21.    Stopka Michał Dominik*
22.    Strok Michał Andrzej*
23.    Suchanek Patrycjusz Mateusz
24.    Zaręba Maciej Dariusz


1 gr. j. angielskiego:
dr Rafał Majka
wtorek, godz. 11:30–13:00
sala: L 227 A

Lp.    Nazwisko i Imię
1.      Banaś Jakub Wojciech
2.      Faber Łukasz Dominik*
3.      Glądys Dawid Arkadiusz
4.      Juroszek Ziemowit Michał*
5.      Kimla Seweryn*
6.      Kolonko Dominika Katarzyna*
7.      Kowalczyk Kamil Mateusz
8.      Matejczyk Tomasz Szczepan*
9.      Michalak Maciej Józef*
10.    Michalska Agnieszka Monika*
11.    Mitręga Adam Rudolf
12.    Mrózek Adrian Jacek
13.    Nowok Adam Dariusz*
14.    Ozga Tadeusz Marek*
15.    Paluch Anna Elżbieta
16.    Pałucha Rafał Kazimierz*
17.    Pawlak Anna Magdalena
18.    Pępek Adrian Jacek
19.    Pitry Tomasz*
20.    Sadowski Marcin
21.    Szymończyk Jacek
22.    Talar Marcin Stanisław
23.    Wawrosz Artur Karol
24.    Wygaś Mateusz Rafał
25.    Zalesiński Adam Mateusz*


1 gr. j. angielskiego:
mgr Barbara Świtka
wtorek, godz. 11:30–13:00
sala: A 321

Lp.    Nazwisko i Imię
1.      Dudys Marcin Piotr
2.      Gąsiorek Ewa Małgorzata
3.      Heller Krzysztof Józef
4.      Jarosz Bartosz
5.      Kosatka Dominik Jakub
6.      Mrowiec Kamil Sebastian
7.      Nowok Rafał Andrzej
8.      Pająk Kamil Józef
9.      Rogozińska Elżbieta Karolina
10.    Rupik Mateusz Łukasz
11.    Supłat Mateusz Tomasz*
12.    Szmidt Jacek Zbigniew*
13.    Szuliński Marek Tadeusz*
14.    Tarnawa Beata Jolanta*
15.    Tarnawa Grzegorz Paweł*
16.    Tokarczyk Michał Marcin*
17.    Ulfig Artur Szymon
18.    Wątor Tomasz*
19.    Wojewodzic Adrian Marek*
20.    Wojtyła Katarzyna Marta
21.    Wrona Mateusz Szymon*
22.    Wróbel Bartosz*
23.    Zahradnik Jakub Tadeusz
24.    Zoń Bartłomiej Sławomir*
25.    Żemła Grzegorz Dariusz*



Lista osób przydzielonych do grup językowych (j. angielski – po teście)
kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji + Informatyka
studia: stacjonarne, rok II, sem. 3


1 gr. j. angielskiego:
mgr Agnieszka Gradowska
wtorek, godz. 11:30–13:00
sala: A 220

Lp.    Nazwisko i Imię
1.      Bachul Filip Ryszard
2.      Boroń Konrad Maria
3.      Czepielik Łukasz
4.      Damaszk Kazimierz Wiktor
5.      Dubrownik Wojciech Władysław
6.      Dyrcz Szymon Piotr
7.      Gąsiorek Jakub Stanisław
8.      Haręża Kamil Tomasz
9.      Kasolik Filip Kacper
10.    Kempys Łukasz Tomasz
11.    Klimek Łukasz Krzysztof
12.    Korzonkiewicz Konrad Jan
13.    Małysiak Mateusz Jan
14.    Michalik Maciej
15.    Paluch Wojciech Jan
16.    Pierchała Jarosław Tomasz
17.    Pierlak Mateusz Andrzej
18.    Pindel Łukasz Mateusz
19.    Sajdok Patryk Jan
20.    Śleziona Kamil Andrzej


1 gr. j. angielskiego:
mgr Jerzy Ciudziński
wtorek, godz. 11:30–13:00
sala: L 233 A

Lp.    Nazwisko i Imię
1.      Barański Dawid Maciej
2.      Brózda Paweł Andrzej
3.      Grabowski Grzegorz
4.      Kajstura Krzysztof Szymon
5.      Kopeć Patryk Dominik
6.      Machalica Dawid Stanisław
7.      Majdak Karolina Joanna
8.      Mitura Katarzyna Ewa
9.      Owczarz Marcin Łukasz
10.    Piela Jakub Bartłomiej
11.    Śpiewak Robert Jan
12.    Wawrzyniuk Witold Michał
13.    Żak Marcin Marek

 

Zmieniony ( środa, 11 października 2017 16:18 )
 
free pokerfree poker

Who is online?

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości