Studia stacjonarne

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Lista osób przydzielonych do grup językowych (j. angielski – po teście)
kierunek: Informatyka + Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
studia: stacjonarne, rok II, sem. 3

1 gr. j. angielskiego:
mgr Agnieszka Koczur
wtorek, godz. 13:15–14:45
sala: L 325

Lp.    Nr albumu
1.        52898
2.        52902
3.        52905
4.        52907
5.        52921
6.        52923
7.        54085
8.        52943
9.        52947
10.      52954
11.      53836
12.      52956
13.      52958
14.      49037
15.      47936
16.      53052
17.      53859
18.      53650
19.      53087
20.      51333
21.      52951
22.      51450
23.      53875
24.      52968
25.      52970
26.      53110
27.      52974
28.      53879
29.      53757


1 gr. j. angielskiego:
mgr Marzena Morawska–Gacek
wtorek, godz. 13:15–14:45
sala: A 019

Lp.    Nr albumu
1.        52891
2.        53056
3.        40239
4.        52926
5.        52929
6.        52933
7.        52936
8.        51447
9.        52952
10.      52953
11.      52963
12.      53784
13.      52975
14.      52981
15.      52984
16.      53881


1 gr. j. angielskiego:
mgr Ilona Szewczyk
wtorek, godz. 13:15–14:45
sala: A 016

Lp.    Nr albumu
1.        53049
2.        52904
3.        52919
4.        53068
5.        53074
6.        53089
7.        52948
8.        53095
9.        52969
10.      53103
11.      51340
12.      53111
13.      52978



Lista osób przydzielonych do grup językowych (j. angielski – po teście)
kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji + Informatyka
studia: stacjonarne, rok II, sem. 3

1 gr. j. angielskiego:
mgr Jerzy Ciudziński
wtorek, godz. 13:15–14:45
sala: L 152

Lp.    Nr albumu
1.        53046
2.        54211
3.        53067
4.        53071
5.        51237
6.        53866
7.        51937
8.        54103
9.        51529
10.      52977
11.      51509
12.      53059
13.      53865
14.      52930
15.      52937
16.      52940
17.      52942
18.      52944
19.      53094
20.      53113
21.      52337
22.      52980
23.      52985
24.      53118


1 gr. j. angielskiego:
mgr Agnieszka Gradowska
wtorek, godz. 13:15–14:45
sala: A 220

Lp.    Nr albumu
1.        52895
2.        53053
3.        47339
4.        51402
5.        52914
6.        51515
7.        54099
8.        53081
9.        52949
10.      52955
11.      51530
12.      52964
13.      53102
14.      53104
15.      49832


1 gr. j. angielskiego:
mgr Jolanta Misik
wtorek, godz. 13:15–14:45
sala: L 222A

Lp.    Nr albumu
1.        53641
2.        52909
3.        51397
4.        52911
5.        52918
6.        53076
7.        53088
8.        52946
9.        53835
10.      53872
11.      53099
12.      52961
13.      52965
14.      52973

 

Zmieniony ( piątek, 05 października 2018 19:44 )
 
free pokerfree poker

Who is online?

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości