Konsultacje
PDF Drukuj Email

Konsultacje SJO w sesji egzaminacyjnej semestru letniego r. akadem. 2017/2018

mgr Stanisława Markowska–Kwiatkowska 20.06 (śr.) 9:00 – 12:00 L 325
28.06 (czw.) 10:00 – 14:00 L 325
02.07 (pn.) 10:00 – 11:00 B 8
09.07 (pn.) 10:00 – 11:00 B 8
16.07 (pn.) 10:00 – 11:00 B 8
mgr Urszula Broda 20.06 (śr.) 13:30 – 15:30 L 233
27.06 (śr.) 17:30 – 19:30 L 137
04.07 (śr.) 17:30 – 18:30 L 137
mgr Aleksandra Byrska–Cebrat 19.06 (wt.) 10:00 – 11:00 B 126 / B 127
25.06 (pn.) 10:00 – 11:00 B 126 / B 127
05.07 (czw.) 9:00 – 10:00 B 126 / B 127
mgr Jerzy Ciudziński 19.06 (wt.) 13:00 – 15:00 B 126
26.06 (wt.) 15:00 – 17:00 B 126
05.07 (czw.) 9:00 – 10:00 B 126
mgr Sabina Galas–Jędruch 20.06 (śr.) 9:00 – 11:00 L 152
27.06 (śr.) 9:00 – 10:00 L 152
05.07 (czw.) 9:00 – 10:00 B 126 / B 127
11.07 (śr.) 9:00 – 10:00 B 126 / B 127
mgr Agnieszka Gawlik 18.06 (pn.) 15:00 – 16:00 B 126 / B 127
25.06 (pn.) 15:30 – 16:30 B 126 / B 127
05.07 (czw.) 9:00 – 10:00 B 126 / B 127
09.07 (pn.) 8:30 – 9:30 B 126 / B 127
mgr Beata Góralczyk–Rajewska 20.06 (śr.) 8:00 – 9:00 B 126 / B 127
21.06 (czw.) 8:00 – 9:00 B 126 / B 127
25.06 (pn.) 9:00 – 11:00 B 126 / B 127
05.07 (czw.) 9:00 – 10:00 B 126 / B 127
mgr Agnieszka Gradowska 17.06 (nd.) 15:30 – 17:00 B 127
19.06 (wt.) 13:00 – 15:00 B 127
27.06 (śr.) 9:00 – 11:00 B 127
mgr Agnieszka Koczur 19.06 (wt.) 8:00 – 9:00 L 325
26.06 (wt.) 16:00 – 17:00 L 325
27.06 (śr.) 16:00 – 17:00 L 325
05.07 (czw.) 9:00 – 10:00 L 325
09.07 (pn.) 10:00 – 11:00 L 325
mgr Bożena Kordos 21.06 (czw.) 12:00 – 13:00 L 152
22.06 (pt.) 17:00 – 18:00 L 152
27.06 (śr.) 14:30 – 16:30 L 152
02.07 (pn.) 10:00 – 11:00 L 152
09.07 (pn.) 10:00 – 11:00 L 152
dr Rafał Majka 18.06 (pn.) 11:00 – 13:00 B 126 / B 127
25.06 (pn.) 14:30 – 16:30 B 126 / B 127
05.07 (czw.) 9:00 – 10:00 B 126 / B 127
13.07 (pt.) 13:00 – 14:00 B 126 / B 127
mgr Marzena Morawska–Gacek 19.06 (wt.) 13:00 – 15:00 B 126 / B 311
26.06 (wt.) 15:00 – 17:00 B 126 / B 311
05.07 (czw.) 9:00 – 10:00 B 126
mgr Małgorzata Pacura 22.06 (pt.) 11:00 – 13:00 L 152
25.06 (pn.) 15:00 – 17:00 B 126
05.07 (czw.) 9:00 – 10:00 B 126
mgr Marzena Pietras–Sadłek 20.06 (śr.) 11:00 – 13:00 L 334 A
27.06 (śr.) 11:45 – 13:45 L 334 A
05.07 (czw.) 9:00 – 10:00 L 334 A
11.07 (śr.) 9:30 – 10:30 B 126 / B 127
mgr Jadwiga Sawłowicz 19.06 (wt.) 8:00 – 9:00 B 126 / B 127
20.06 (śr.) 8:00 – 9:00 B 126 / B 127
26.06 (wt.) 16:00 – 17:00 B 126 / B 127
27.06 (śr.) 16:00 – 17:00 B 126 / B 127
mgr Agnieszka Szwabowicz–Janosz 20.06 (śr.) 7:55 – 8:55 L 152
21.06 (czw.) 7:55 – 8:55 L 152
26.06 (wt.) 15:55 – 16:55 L 152
27.06 (śr.) 15:55 – 16:55 B 126 / B 127
05.07 (czw.) 8:55 – 9:55 L 152
09.07 (pn.) 8:00 – 9:00 B 126 / B 127
mgr Barbara Świtka 20.06 (śr.) 9:00 – 11:00 B 126
27.06 (śr.) 15:00 – 17:00 B 126
05.07 (czw.) 9:00 – 10:00 B 126
11.07 (śr.) 9:00 – 10:00 L 152
18.07 (śr.) 9:00 – 10:00 L 152
mgr Anna Zamorska 22.06 (pt.) 15:00 – 17:00 B 126
27.06 (śr.) 15:00 – 17:00 B 126
05.07 (czw.) 8:30 – 9:30 B 126
Zmieniony ( sobota, 16 czerwca 2018 18:15 )
 


free pokerfree poker

Who is online?

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości